Aia- ja metsasipelgad

Hinnakiri

Aiasipelgate asumid hukkuvad päeva-kahe jooksul ning sel aastal uusi juurde ei teki.

Metsasipelgate pesakuhil hukkub lõplikult 1-4 nädala jooksul.

Telli geeltõrje teenustöö

Soovitame kaaluda aiasipelgate iseseisvat tõrjet, kuna tegemist on lihtsa ühekordse toiminguga, mida tuleb korrata igal kevadel. Soovi korral teostame teenustööd.

Aiasipelgate tõrje
0,50 €/m2 – suvekestev tulemus

Metsasipelgate tõrje
60 € – kuni säärekõrgune pesa

Osta tõrjegeeli isetegemiseks

Teostamine iseseisvalt on lihtne ning eksimisvõimaluseta. Tõrjegeel on süstaldes mugavalt kasutusvalmis. Tõrjemoodus lähtub putukate elutsemistavadest ning võimaldab suvekestva tulemuse.

Aiasipelgad – väikesed mustad või punased sipelgad

30€ – KODU JA AED – 120g tõrjegeeli süstaldes soodushinnaga – ca 150 suuremate geelitilkade asetamiseks koduümbruse jaoks – maja välisäär, hoov, kõnniteeplaadid, peenrad, kivitaimla, kasvuhoone, viljapuud.

10€ – PROOVIMINE – 30g tõrjegeeli süstlas – võid tellida tõhususe veendumiseks ka väiksema koguse.   Aiasipelgate tõrjegeeli tõhususe testimine

Kasutamine: tõrjet teosta alates kevadest pärast soojalaine saabumist sademeteta päeva esimesel poolel, et toiduotsijad jõuaksid söötmürgi kõikidele pesades asuvatele liigikaaslastele viia. Aseta suuremad geelitilgad  pesade sissepääsuavadele, liikumisradadele ja teadaolevatesse elutsemispaikadesse. Toiming võtab aega 20 minutit. Vaata kasutussoovitust ja teiste kogemuskirjeldusi.

NB! Esimesel aastal võib geeli rohkem kuluda. Ole objektiivne – geeli kogus sõltub putukate arvukusest või maa-ala suurusest.

NB! Tõrje ei toimi pulmlemise ajal (tiibadega sipelgad) – kesksuvel ja hilissügisel 1 nädala jooksul.

Suured metsasipelgad – pesakuhilad

30€ – PESAKUHIL – 120g tõrjegeeli süstaldes soodushinnaga – ca säärekõrguse kompaktse pesakuhila väljasuretamiseks.

Kasutamine: pigista geel süstaldest kontsentriliste ringidena pesale, et võimalikult palju putukaid omaksid sellele ligipääsu. Toiming võtab aega 2 minutit.

NB! Metsasipelgate pesas on tavaliselt väga suur putukate arvukus. Pesa võib osutuda maa all kordi suuremaks kui pealt paistab. Sel juhul telli geeli juurde.

3 € – Omniva või Itella pakiautomaadi saatmiskulu.

Märgi tellimuses vajaminev kogus ja kaupluse nimetus, kus asub Sulle sobiv pakiautomaat. Päevased tellimused postitame hilisõhtul. Arve saadame emailiga.

Telli või pea nõu 56704814:

Hinnangud ja kogemused

Kolisin perega eramusse ja juba esimesel kevadel puutusin kokku sipelgatega, kes soovisid okupeerida meie sauna. Tundus, et voodrilaua tagused on sipelgapesasid täis, sest musta puru oli seina äärtes palju ja sipelgad talitasid saunas asjalikult sinna-tänna. Lisaks olin ka õues näinud nende tegutsemist mitmes kohas ja tundus, et veel natuke ning meie kodu on sipelgate meelevallas.
Helistasin Kahjuri Tõrje OÜ-sse ja kurtsin oma häda. Sain põhjaliku selgituse ja süstlad tõrjegeeliga. Kasutasin seda vastavalt väljaõppele ning saunas ega ka mujal majas pole meil sellest ajast sipelgaid kohatud. Õues kadusid nad ka kohtadest, mida töötlesin kohe, kuid korra aastas, tavaliselt kevadeti, on ikka mõni sipelgapere ennast kuskil sisse seadnud ja kui see koht mulle ei sobi, töötlen pinda tõrjegeeliga. Olen täheldanud, et neile meeldivad ka viljapuud, eriti nende õied. Seega olen vajadusel ka viljapuude kaitseks geeli kasutanud.

Olen väga rahul sipelgate tõrjegeeliga. See on mugav kasutada ja väga efektiivne. Nüüd käin ka oma naabrite ja tuttavate pool tõrjeretkedel, sest hea sõna levib ning kutsutakse appi. Nii ostangi sõprade ja tuttavate palvete peale mõne geelisüstla ja lähen appi.

Elan Pirital ja paar aastat tagasi vallutasid mustad sipelgad mul sauna ja pesuruumi vahelise seina. Proovisin alguses poes müüdavate vahenditega nendest lahti saada, kuid asjata. Seejärel võtsin ühendust Kahjurite Tõrje OÜ- ga ja sain sealt väga tõhusat abi. Mulle pakuti geelmürki, mida vastavalt juhendamisele süstlaga panin sipelgate käiguradadele. Üsna pea olid nad kadunud ja siiani olen neist vaba. Ei pidanud seina lahti lõhkuma ja remonditöid tegema. See geel on lõhnatu ja ei jäta mingeid jälgi.
Teine kogemus oli suvel maakodus, kus pidevalt kohal ei ela, avastasin et seal olid sissetungijateks suured sipelgad. Nad toimetasid nii toas kui ka maja puidust fasaadil. Abi oli sama tõhus. Panin süstlaga mürki nii õue kui ka tuppa ja juba järgmisel korral kui maale läksin (paari nädala pärast), majas enam nende elutegevust polnud.

Käisin täna paki järel ja panin ka kohe sipelgatele süüa. 3/4 geelist kadus ainuüksi õhtuga ja siis tilgutasin veidi veel. Näis, mis nüüd edasi saama hakkab.

Tegin mõned pildid, vaadake ka 🙂

Annan Teile teada, kuidas meil järgnevatel päevadel läheb.

Tere jälle!

Tundub, et saime jagu sipelgatest!

Sipelgad

siplegad tõrje

Tundub, et Teie geel toimib. Sel alal, kus ma seda reedel panin, pole näha ühtegi elus sipelgat.
TÄNAN VÄGA!
Nüüd on tekkinud soov sellist sipelgatevastast „imerelva“ saada ka minu ämmal.

Eelmisel aastal olen Teilt geeli ostnud. Suurepärane asi! Kodus ei ole mitte ühtegi enam. Aias on veel olemas, kuna mitte kõik kohad ei olnud töödeldud. Tahan tellida veel. Paluks 120gr geeli. Tänulik klient.

Olen teilt varasemalt abi saanud ja seepärast soovin tellida veel sipelgate ja prussakate tõrjegeeli. Ühe kodu oleme puhtaks saanud ja nüüd vaja ka maakodu puhastada.

Arutelu sipelgate tõrjegeelist Facebook’i Aiahoolikud grupis – viide