Herilaste ja vapsikute tõrje geeliga

Lihtne ja turvaline ligipääsmatute pesade tõrjemoodus. Ei ole vaja midagi lõhkuda ja putukaid ärritada. Ühekordne toiming. 


HINNAD JA KOGUSED

STARDIKOMPLEKT

Tõrjekomplekt – 40g = 20€ €20

Rullik koos tõrjegeeliga 2 pesa väljasuretamiseks. Kõik vajaminev koheseks tegutsemiseks on komplektis olemas ja ette valmistatud.

LISAGEEL

Tõrjegeeli süstal – 1 x 30g = 10€ €10

Kasutamiseks koos stardikompleti rullikuga! 2 pesa väljasuretamiseks.

LISAGEEL+

Tõrjegeeli süstlad – 4 x 30g = 30€ soodus! €30

Kasutamiseks koos stardikompleti rullikuga! Vajamineva geeli kogus sõltub putukate arvukusest e pesa suurusest või pesade hulgast. Geel säilib süstaldes järgmisteks aastateks ning seda saab kasutada ka sipelgate tõrjeks.

NB! Säilita stardikomplekti korduvkasutatavat rullikut kaasasolevas purgis ning kasuta edaspidi odavamaid lisageeli süstlaid. Lisageel nakkub ainult stardikomlekti eeltöödeldud rullikule.

HERILASTE JA VAPSIKUTE TÕRJE

Kasutamine: parim aeg tõrjeks on sademeteta päeva hommikupoolikul, et toiduotsijad jõuaksid söötmürgi sama päeva jooksul kõikidele pesaasukatele sisse viia.

1. Hoone välisseina elementides (tuulekastis, katusel, rõdul jne) oleva pesa likvideerimiseks võta sobiliku pikkusega harjavars või muu kepp, mille külge kinnita teibiga rullik. Kanna geel eemalt rulliku abil putukate maandumisalale ja lennuavale. Toiming võtab aega 30 sekundit.

2. Maapinnas oleva pesa väljasuretamiseks võta puupilbas või oks, määri see geeliga kokku ja poeta sobival hetkel pesa avausse. Blokeeri putukate lendamine, kuid ära takista nende sisse-välja ronimist. Toiming võtab aega 5 sekundit.

Herilaste ja vapsikute pesad hukkuvad sõltuvalt ilmastikuoludest 3 tunni kuni 3 päeva jooksul.

NB! Suve jooksul võivad läheduses tekkida uued tütarpesad. Reageeri koheselt, kuna nüüüd kasvavad pesad kiiresti. 

NB! Suve lõpuks võivad pesad kasvada väga suureks. Tõrjegeeli kogus peab vastama putukate arvukusele. 

NB! Hilissügisel külmade ilmade saabudes võivad herilased ellujäämiseks siseruumidesse tungida ja siis ei pruugi tõrje enam 100% tulemust anda, kuna pesa ühiselulisuse funktsioon ei oma sügisel enam putukate jaoks tähtsust.

Aiapidajale! Toitudes küpsetest marjadest ja puuviljadest, kahjustavad herilased saagikust.

Mesilaste probleemi puhul pea meiega nõu.

Tõrje võid tellida meilt ka teenustööna – 60€ pesa.

Saatmiskulu €3 – Omniva, Itella Smart või DPD pakiautomaat.

Tellimused vormistame õhtul ja postitame järgmise päeva hommikul. Arve saadame emailiga.