Kõigile kellel probleem kahjuritega siis ärge häbenege ja teadke et sellele on lahendus

Tere, olen Kristi ja saadan teile ise läbi viidud sipelgatõrje kirjelduse.
Olen lapsevanem ja elan kahetoalises korteris, ning juba sissekolimisest saati (u. 2 aastat) olin hädas vaaraosipelgatega. Nad tegid pesa pea iganädal triikraua sisse, inhalaatori sisse ja kõige vastikum oli tihti peale leida pesasid lapse mähkmete vahelt mis kapist võtsin. Ühesõnaga oli olukord üsna nukker ja igapäeva elu muserdav.

Suurest soovist neist vabaneda proovisin erinevaid poes müüdavaid majakesi ja isegi topshopist seda pistikusse topitavat asjadust. Kuid tulutult. Ühel päeval hakkasin googeldama ja ostsisin kahjuri tõrjega tegelevaid ettevõtteid. Seega leidsin teie ettevõtte ja otsustasin helistada. Tänu suurele õnnele sattusin just sellise hea inimese otsa nagu Gaiar Zarip, kes pakkus mulle kiire lahendusena, et ta võib mulle postiga saata vaaraosipelga tõrjeks geeli ja võib õppetada mind seda kasutama telefoni teel nõustades. Juba nädal hiljem sain postiteel kätte vastava geeli. Eelnevalt oli mulle ka Gaiari poolt saadetud kasutusjuhendid, mille hoolikat läbi lugesin ja oma peas tegevus plaani haudusin. Kõik tundus selge ja loogiline ja asusingi geelitilgakestega oma elamisse võrgustiku looma. Ja nii uskumatu kui see ka polnud siis juba järgmise päeva hommikuks olid põhilisemad rajad seintelt kadunud. Olin hämmingus ja järgnev nädal leidsin üha rohkem surnuid sipelgaid ja nende pesasid. Praegukseks hetkeks olen sipelgatest õudusunenägusid ainult näinud ja möödas on hetkel 3 kuud.
Kõikile kell probleem kahjuritega siis ärge häbenege ja teadke et sellele on lahendus.
Soovitan soojalt konsulteerida Gaiar Zaripiga, sest ise olen südamest tänulik just temale, et saan elada puhtamat ja tervislikumat elu.