Prussakate, vaaraosipelgate ja majasoomukate tõrje geeliga

Geeltõrje on mugav ja tõhus tõrjemoodus ning ei sega igapäevast elu- ja töökorraldust. Pole vaja tühjendada kappe ega liigutada mööblit, tuulutada tube, lahkuda kodust ega ka pärast koristada. Toiming on puhas. Geel toimib söötmürgina. Pikaajaline mõju ja kestev tulemus.


PRUSSAKAD

Prussakad kaovad nädala-kahe jooksul. 

VAARAOSIPELGAD

Vaaraosipelgate pesavõrgustik hukkub mõne päevaga.

SOOMUKAD

Soomukate puhul võib olla vajadus korrata tõrjet iga 3 kuu järel, kuna nende elutsemispaigad on ligipääsmatutes kohtades.

Tõrjeaine kulu ja teenustöö maksumus:

28€ – tõrjegeeli maksumus (2 süstalt tõrjegeeli)

25-40€ – lisandub teenustöö maksumus, sõltuvalt töömahust

Tõrjeaine kulu: 2 süstalt tõrjegeeli keskmise 1-3 toalise korteri kohta probleemi algjärgus. Ühest süstlast asetatakse ca 60 geelitilka.

NB! Tõrjegeeli mõju kestab 3-6 kuud. Kortermajas elades tuleb arvestada naabrite juures valitseva olukorraga. Vajaduse korral tuleks uuendada geelitilkade võrgustikku, et vältida uute putukate karistamatut ringiliikumist ja paljunemist.

Suurema probleemi puhul pea meiega nõu!

VAARAOSIPELGATE, PRUSSAKATE JA MAJASOOMUKATE TÕRJE MEETODI LÜHIKIRJELDUS

Korteris asetatakse süstlast ca 100 geelitilka putukate elutsemiskohtadesse – avad, praod, vahed, nurgad, kapitagused jne. Samuti vannitoa seinte äärde põrandale, tubades põrandaliistude ja lävepakkude vahele ning mööbliesemete jalgadele. Toiming võtab aega ca 20 minutit.